Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Átalányadósok havi bevallását...

Átalányadósok havi bevallását magának is meg tudja csinálni az ember?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy szegény könyvelőm baleset miatt nem fogja tudni pár hónapig ellátni a teendőit, én meg nem akarnék máshoz menni, mert amúgy meg vagyok elégedve a munkájával és nagyon rendes is. Tőle nem volt ezt képem megkérdezni, de én megpróbálnám magamnak csinálni pár hónapig az adóbevallást, amíg fel nem gyógyul. Könnyítés talán, hogy van heti 36 órás munkám, így átalányadózok. Vélemények? Megtanulható könnyedén?

2023. jan. 8. 16:43
A kérdező szavazást indított:
Igen, a NAV-os segédanyagok áttanulmányozásával sikerülhet.
Túl bonyolult, inkább keress egy másik szakembert.
Nem tudom.
7 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Erre így nem lehet válaszolni. Kéne ismerni téged, a beállítottságodat, skilljeidet, vállalkozásod részleteit, stb. Sokan csinálják maguknak. De rengetegen kerestek fel minket azzal, hogy megpróbálták és nem megy, mert ezer meg egy buktató lehet benne. Az egész tőled függ csak.
2023. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xswerdy ***** válasza:
én magam csinálom. Idéntől 3 havonta kell csak, szóval ha a decemberit már beadta a könyvelőd, akkor áprilisban kell legközelebb.
2023. jan. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es, nagyon köszi a választ, látod ezt nem is tudtam!
2023. jan. 8. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!