Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Van a NAV-nak olyan felülete,...

Van a NAV-nak olyan felülete, ahol bankkártyával tudok fizetni?

Figyelt kérdés
Januártól átalányadózó egyéni vállalkozó vagyok és az volna a kérdésem, hogy a TB, Szochó és SZJA adótartozásom be tudom majd kártyával is fizetni? Elvileg a NAV ügyfélportálon ( [link] lehet valahol, de én egyelőre csak dokumentum lekérdezést látok. Hol kellene kereni ezt a funkciót?

2023. jan. 10. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Van, de kissé bonyolult használni.
2023. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

A menuben valaszd a fizetes gombot.

2023. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es, akkor csomagot kellene összeállítani ehhez? (csak MKB, OTP vagy Unicredit Bank-osoknak működik). Nincs egy sima, egyszerű felület, mint amikor online vásárolok? OTP, K&H stb.
2023. jan. 10. 22:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a VPOS-t választod ki ott, ugyanúgy OTP Simple-felületre irányít át és bármilyen bankkártyával (banktól függetlenül) fogsz tudni fizetni
2023. jan. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van, nem túl bonyolult dolog.
2023. jan. 11. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
Dehogy bonyolult, én eddig is kártyával fizettem, mert az ingyenes.(bár én az ebev-n keresztül, de az elv ugyan az).
2023. jan. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért bonyolult, mert nem úgy megy, hogy kiválasztod az adószámlát és fizetés, hanem egy befizetési tranzakciót kell indítani, kiválasztani a VPOS-t, megadni, hogy melyik adószámlára és mennyit akarsz befizetni és utána mehet a fizetés, aminek a jóváírását majd csak napok múlva látod.
2023. jan. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor semmivel sem érkezik meg hamarabb az összeg, mint ha simán utalnám?
2023. jan. 11. 09:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!