Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ha Bitcoin automatával veszek...

Ha Bitcoin automatával veszek fel pénzt akkor milyen dokumentummal tudok utána a NAVnak azzal elszámolni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 19. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugta, illetve elozo veteli nyugta
2023. jan. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És hogyan adja a nyugtát?
2023. jan. 19. 09:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Godnolom ugyanúgy mint barmi mas gep, kinyomtassa az adatokat
2023. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés hogy ki mit gondol. Mi lenne ha olyan valaki írna aki tudja a választ s nem olyan aki gondol ezt azt?
2023. jan. 19. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:

4# Mi lenne ha a NAVot keresnéd fel?


Igaz van pár embernek bitcoinja az országban, még kevesebben vannak, akik használtak is ilyen autómatát, mert nagyon kevés van belőle. Én csak 1db-ról tudok, de biztos van több is. Meg persze feltételezem elég drága a használata, így én soha nem is gondoltam, hogy utána nézzek tudom-e használni pedig van bitcoinom.


Aki használta lehet nem is próbált meg adózni utána. Jelenleg én sem tudom, hogy lehet bitcoin után adózni, mert még soha sem akartam kivenni a pénzem, de tudom, hogy vannak olyan emberek akik ha kivennék vagy szándékosan vagy szimplán, mert nem tudják, hogy adózni kéne ezt kihagynák ilyenkor.


Szóval szerintem nagyon kevés ember van, aki normálisan tudna válaszolni a kérdésedre, így tényleg a NAV-ot tudom ajánlani. Ők biztos tudják.

2023. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor Meg fogod járni mert a tőke után is adóznod kell majd.
2023. jan. 25. 10:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Az automata draga a kerdezo meg ertelmi fogyatekos
2023. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem az a kérdés hogy drága e vagy nem hanem hogy


És ezen a ponton kéne újra elolvasni a kérdést a nem értelmi fogyatékosnak.

2023. jan. 25. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!