Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Foglalkoztok az adóbevallással?

Foglalkoztok az adóbevallással?

Figyelt kérdés
Én mióta elkezdtem dolgozni nem is csináltattam, azt se tudom hogy kell
2023. febr. 3. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
én nem, megcsinálja a NAV itt mindenkinek
2023. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, javítom a tervezetet
2023. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Meg szoktam nézni, hogy rendben van-e. Csak egy gyors ellenőrzés, meg az 1%-ot beírom a gyerek iskolájának, és mehet is.
2023. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én foglalkozok vele, többszázat csinálok évente. Nagy részénél nem elég a tervezet, sokat kell módosítani rajtuk.
2023. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló, mint a 4-es válasz.

Tervezetet már egy ideje egyáltalán nem nézek, 99,9 %-ban úgyis módosítanom kell azokét, akikét csinálni szoktam.

ÁNYK felületen elkészítem 3 perc/db alatt és kész.

2023. febr. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Én a tervezetet azért szoktam nézni, mert a drága ügyfél hajlamos elfelejteni, hogy nyitott egy ep-t, vagy volt egy hetet tp-n vagy hasonló :)
2023. febr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os!

Jó a meglátás. Viszont nem vállalom azt fel, hogy másnak az ügyfélkapus jelszavát a birtokomba vegyem azért, hogy belenézzek a NAV tervezetbe. Az embereim 80 %-ának fogalma nincs arról, mi az hogy ügyfélkapu, 15 %-a nem tudja használni, 5 %-a pedig azt nem tudja, hogy van ügyfélkapuja. :)

Én rá szoktam kérdezni, hogy adott el ingatlant, ingóságot, volt keresőképtelen stb.


Gondolj bele, hol élhet az az ember, aki a telefonszolgáltatónál fennálló tartozását a NAV-hoz megy befizetni. :)

2023. febr. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem lépegetek be az ügyfelek ügyfélkapujával, nem is tudnék, nem is akarnék. Viszont akihez van meghatalmazásom, annak ugye látom a sajátommal. Sokan azért be tudnak lépni, elküldik pdf-ben. Sokan kikérik postán a navtól. Aki meg nem és rossz lesz, na az fizeti az önrevízió költségét :)
2023. febr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem hivatalosan készítek bevallásokat, csak sajnálatból, tehát nincs meghatalmazásom az érintettektől. De egyébként egyetértek veled.
2023. febr. 6. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!