Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés

A kérdés

Október óta mért nem kaptam válasz levelet, csekket az illeték hivataltol az ajándékozási illeték fizetéséröl?

mennyi időbe tellik ez az illeték hivatal számára?

2009. jan. 12. 16:39  Privát üzenet  

A válaszok

Szia!

Nekem 5 hónap után küldték ki az illetékcsekket.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2009. jan. 12. 17:52 Privát üzenet
Türelem :) Mi pl áprilisban vettük a lakást és pont karácsony előtt küldték az illetékről a levelet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2009. jan. 12. 18:40 Privát üzenet
Már nincs illetékhivatal, az apeh-ban integrálták, rengeteg elmaradásuk van, szóval csak nyugi egyszer majd küldik, addig is neked kamatozik a pénzed a bankban.

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2009. jan. 13. 18:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Átutalással ajándékozott pénzösszeg után nem kell ajándékozási illetéket fizetni?
SÜRGŐS! Adószámmal kapcsolatos bugyuta kérdésekre válasz?
Ajándékozás = Illetékmentesség? Tényleg eltörlik az ajándékozási illetéket, van valami feltétel?
Az ajándékozási illeték és a tulajdonjogi illeték az egy és ugyanaz vagy külön-külön mind a kettőt bekell fizetni?
A férjem számlájáról vonják a lakáshitelt, ám az ő fizetése az én számlámra érkezik (egyéb okok miatt). Én mindig átutalom a szükséges összeget a számlájára. Ez után ugye nem...
Ha egy 6 milliós házat elajándékoznak a nagyszülőknek az mennyi ajándékozási illetéket von maga után?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Adózás, könyvelés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!