Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Van ilyen? Hallottam, hogy...

Van ilyen? Hallottam, hogy van valamilyen lehetőség számlaadásra, akkor is ha nem vagyok vállalkozó, még másodállásban sem. Mi ennek a neve, ha létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Van ilyen, adószámos magánszemélynek vagy 7-es adószámosnak hívják (az adószám 7-essel kezdődik). Igazából csak bizonyos tevékenységek végezhetők vele. Te mire használnád?
2011. jan. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gyógymasszőri tevékenységet szeretnék Gyes mellett, nem sok vendéggel, mert ahol lakom nincs rá igény, hirdetni meg nem tudom számla nélkül.
2011. jan. 29. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyógymasszőrként szerintem max vállkozó lehetsz. Adószámos magánszemélység a művészeti lelkeknek jár , meg bérbeadóknak. :(( Mi lenne, ha valaki csinálna egy vállalkozást neked?
2011. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!