Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Tavaly regisztráltam magam az...

Tavaly regisztráltam magam az APEH-nél, hogy én fogom fizteni a tb-t, viszont szeptembertől van rendes munkahelyem. Visszamenőleg is nekem kell fizetnem, ha más fizette eddig helyettem (munkáltató)?

Figyelt kérdés
2008. febr. 10. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Be kellett volna jelentened 15 napon belül, hogy van munkahelyed. Most nem tudom, ilyenkor mi van, de mindenképpen minél hamarabb jelentsd ezt be. Nem tudom mi lesz, de lehet hogy még mulasztási bírságot is kapsz. De ne halaszd már tovább, mert csak rosszabb lesz.
2008. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,most néztem meg a bejelentő lapot.Tavaly megcsináltam és eltettem.Remélem még nem túl késő!!Köszi!
2008. febr. 10. 15:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Az átvállaló részt a munkáltatóm tölti ki?
2008. febr. 10. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!