Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adóbevallás leadásakor kaptam...

Adóbevallás leadásakor kaptam egy csekket, mert be kell fizetnem egy kisebb összeget? Viszont csak 8-án tudom feladni a pénzt, a csekken nincs dátum, ez így gáz?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 08:32
 1/6 A kérdező kommentje:
SÜRGŐS lenne a válasz...előre is köszi...
2011. máj. 31. 08:46
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem fognak érte főbe lőni.

Késel annyi napot, ahány nap eltelik a leadás és a befizetés között.

Arra az időre késedelmi kamatot számítanak fel (a mindenkori jegybanki alapkamat kétszeresének arányos része)

100 forint alatt ezt be sem kell fizetni.

2011. máj. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj,nagyon köszi,csak mert alapból utolsó pillanatban adtam be a bevallást is,igaz személyesen...Akkor nem idegeskedek ezen...mégegyszer köszönöm...
2011. máj. 31. 09:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd a késedelem miatt esedékes késedelmi pótlék összegéről 2012. (nem tévedés!!!) 2012. nyarán fogsz értesítést kapni.
2011. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy 100.000 Ft-os nagyságrendű adóbefizetés esetén is csak pár 100 forint lesz.
2011. jún. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató,nekem amúgy is csak 4000.- tartozásom van...Köszi mégegyszer mindenkinek :)
2011. jún. 1. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!