Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyi idő után küldi ki a...

Mennyi idő után küldi ki a NAV a kérelem benyújtása után az újrakalkulált vagyonszerzési illetéket?

Figyelt kérdés
Nem csak vétel volt, hanem eladás is, amihez időben elküldtem minden szükséges dokumentumot. Azóta semmi. Van erre valami szabály, mennyi idő mire újra kiküldik a már új illetéket? Március végén postáztam. Hívtam őket, de átszervezésre hivatkozva pontos infóval nem tudtak szolgálni, mindössze annyival hogy ott a kérelmem, semmi gond. Nem szeretném hogy egyszer csak megjelenjen egy több százezres illeték késedelmi kamatokkal a kb. 12 ezer helyett..
2011. júl. 3. 14:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!