Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi a különbség a Bérköltség...

Mi a különbség a Bérköltség és a bérek közterhei között?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy egy egyszerű vállalkozói költségtervet kell készítenem, amiben ez a két tétel szerepel. Minimálbéren szeretném végezni a tevékenységet, tehát ha jól tudom, havi bérköltségként bruttó 71150 Ft-ot számolhatok. De mennyi az ez után fizetendő bérek közterhei? Jelenleg csak egy (én) fővel számolva.
2009. ápr. 16. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A közteher az adóelőleg és a járulékok amiket fizetsz a bér függvényében.
2009. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt eddig én is tudtam, csak azt nem, hogy tételesen mi tartozik a közterhek közé, és ezek a bérem hány százalékát teszik ki pontosan, számszerűsítve. De már megoldódott a kérdés. Köszi egyáltalán a segítségre való törekvést! :)
2009. ápr. 17. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt:

[link]

Itt is megtalálod a járulékokat:

[link]

2009. ápr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!