Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mit jelent ez a szöveg? Erre...

Mit jelent ez a szöveg? Erre az időszakra nincsenek bevallásból származó adatok.

Figyelt kérdés
Az ügyfélkapun keresztül kérdeztem le,és szerintem ez azt jelenti hogy nem vagyok bejelentve.Ha ez így van ahogy gondolom,hova fordulhatok?Tud-e valaki segíteni?A taj kártyámat is lekérdeztem,és az pedig él.A segítséget köszönöm.
2009. máj. 4. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Melyik időszakot kérdezted le?
2009. máj. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ügyfélkapu azért nem naprakész. A munkáltató minden hónapot követő nónap 12-éig jelenti le a járulékadatokat, na már most annak be kell érni az apeh-hoz, fel kell dolgozni és aztán hozzáférhetővé tenni az ügyfélkapu számára. Kell minimum 2 hónap átfutási idő, tehát most mondjuk az a reális ha a februári adatok már megvannak.

Ha a taj kártyád szerint bejelentett a munkáltató, azza él, akkor be vagy jelentve és ha esetleg nem fizet utánnad vagy csak nem küldi be az adatszolgáltatást az már az ő sara és ő kap érte bírságot, neked ebből bajod nem származhat.

2009. máj. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!