Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Könyvelhetek egy egyéni...

Könyvelhetek egy egyéni vállalkozást sima kereskedelmi végzettséggel Romániában?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne, hogy segítsen valaki.

Vagy esetleg ha egy könyvelési tanfolyamot végeznék, akkor könyvelhetném? Fontos az is, hogy Romániában lakom, ezért az itteni törvények érdekelnének, vagy esetleg az is jó lenne ha valaki tud ajánlani egy oldalt ahol utána tudnék olvasni a dolgoknak. Előre is köszönöm a segítséget!


2011. nov. 14. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdésedre a választ nem tudom.

De azt tudom, ha Romániában akarok könyvelni, akkor ismernem kell az ottani számviteli törvényeket, adózási törvényeket, az ottani munkajogot, és minden más, ehhez kapcsolódó törvényeket. Különben hogyan tudnám az ottani vállalkozások könyvelését és adóbevallását csinálni!


Ha pedig mindezt tudod, azért gondolkozol azon, hogy belevágsz, akkor már az ottani törvényekben járatos vagy annyira, hogy előbb-utóbb rátalálsz arra is, amire kíváncsi vagy.

2011. nov. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A baráromnak van egy egyéni vállalkozása és neki szeretnék segíteni. Ha belevágok mindenképp megkell tanuljak mindent, de azelőtt azt kellene tudjam, hogy egyáltalán szabad-e én ezt csinaljam?
2011. nov. 15. 12:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezért próbáltalak rávezetni arra, hogy ezt a román törvények szabják meg, és azon a téren kell keresned. Miből gondolod, hogy van itt valaki, aki betéve tudja a romániai törvényeket? A hazait sem ismerjük mindet!
2011. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!