Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Ezért kaphatok valamiféle...

Ezért kaphatok valamiféle büntetést?

Figyelt kérdés

Egyik haverom szilveszterre kibérelt egy kocsmát (nem tudom milyen engedélyei vannak). És engem hívott zenélni. Ami abból állna hogy én viszem a fényeket és a hangosítást+ laptopról zenélnék virtual dj-vel. Belépő nem tudom hogy lenne-e szedve. De szerintem a közeli haverok. max40-50fő. Ezért én valamiféle bírságot kaphatok? Ha ne adj isten bejönnének a rendőrök? Télleg csak a cucc lenne az enyém meg zenélnék!

Nekem semmi engedélyem az ilyenhez.

De olyat hallottam hogyha zártkörű rendezvény akkor nem szólhat senki semmit.

Mit tudtok ti erről?


2011. dec. 7. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha valóban zártkörű, haveri buli, és a bérleti díjról van számla, a haver és a jelenlevők egybehangzóan tudják azt állítani, hogy belépőjegyet nem szedtek (zártkörű bulin nem szoktak), akkor senki nem köthet bele, hogy ott te mit csinálsz. Ennyi erővel azokat a segítőket is meg lehetne büntetni, akik a kaját-piát az asztalra teszik.

Másrészt, ha zártkörű, amikor mindenki megérkezett, a bejárati ajtót valóban be kell zárni, és odafigyelni arra, hogy csak addig maradhattok ott, amennyi időre a bérleményt a haver kibérelte, ill. a helyiségben a hangos zene stb. engedélyt az önkormányzat kiadta. Ez esetben a környező lakók sem hívhatják a nyakatokra a rendőröket.

2011. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ:D

Sokat segítettél

2011. dec. 8. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!