Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Tavaly decemberi végtörlesztés...

Csab0706 kérdése:

Tavaly decemberi végtörlesztés esetén a korábban (5even keresztul) igénybevett 30%os adókedvezményeket vissza kell fizetnem?

Figyelt kérdés
jár e vissza nekem adókedvezmény? 2012-ben - ha 2011 es evben gyermekem szuletett a csaladi potlekot en kapom, a vegtorlesztett hitel is a nevemem futott? Ha igen van e osszeghatar ami felett nem jarna?
2012. jan. 19. 01:37
 1/1 anonim válasza:
én is végtörlesztettem. az első 5 évben visszaigényeltem. de már nem tudom, mert 2009-ben letelt az 5 év. 2010-ben született a lányom, és eddig nem is tudtam, hogy akkor újra kérhetem. most utánajártam, és nekem is jár újra. most 2011-es évet oké, hogy kapom, de én meg azt nem tudom, hogy akkor 2010 végére (ekkor szültem) visszajár-e. vagyis azt nem tudom, hogy arra tört időre lehet-e igényelni. de a kérdésed kiírása óta már biztosan többet tudsz mint én.
2012. febr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!