Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adójóváírással kapcsolatban a...

Adójóváírással kapcsolatban a munkáltató köteles e nyomtatvánnyal, vagy szóban értesíteni az igénybe vételről?

Figyelt kérdés
Most épp gyed-en vagyok és nem kaptam márciusig adó jóváírást és azt mondták, majd jövőre megkapom, mert nem adtam be. Na de nem szólt senki, csak kevesebb lett a pénzem, és még én voltam a hülye nekik. Na szép!
2008. ápr. 4. 08:29
 1/1 anonim ***** válasza:
A most beadandó szja bevallásodban ez majd be kell írni és akkor megkapod, egy összeggben utólag. Ez van. Egyébként szoktak erről nyilatkoztatni, hogy kéred-e, mert ugye te tudhatod, hogy mennyi lesz kb a jövedelmed év végére, és hogy ennek függvényében jár-e az adójóváírás és mennyi.
2008. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!