Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mikor kell fizetni vagyonosodá...

Mikor kell fizetni vagyonosodási adót?

Figyelt kérdés
Most hallottam hogy valaki vásárolt 70 ezerért autót és ezután kelett neki fizetnie 20 ezer ft vagyonosodási adót.Most akkor hogy is van ez,én akkor mit fogok fizetni a lakás után?
2008. ápr. 15. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyonszerzési illetékre gondolsz? Olyanról még nem hallottam hogy vagyonosodási adó, pedig ilyen körökben mozgok, hidd el. Ha veszel egy lakász akkor az után a vagyon szerzési illeték 4 M-ig 2% és 4M felett 6%, de más ingatlan esetében (garázs, üzlet, tehát ami nem lakás) 10%
2008. ápr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia és ezt mikor kell fizetni,ha lejár a kölcsönöm a lakásvásárlás után,mert illetéket fizettem már utána ,8 milliós lakás:-)Köszi előre is!
2008. ápr. 17. 10:22
 3/5 A kérdező kommentje:
Jah az illeték 300 ezer ft volt
2008. ápr. 17. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:
ha már fizettél illettéket akkor az le van rendezve, nincs köze a kölcsönhöz
2008. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jah akkor jó,mert már felhúztak hogy utána is kell fizetnem,mikor már az apeh kiküldte a 300 ezer ft-os illetéket!ezer hála!
2008. ápr. 23. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!