Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi a teendö . Akkor . Ha már...

Kisokoskam kérdése:

Mi a teendö . Akkor . Ha már beküldtem az adobevallást. Visszakaptam a beirt adovisszatéritst is de sajnos késöbb vettem észre. Hogy elrontottam Az adovisszatérités joval több lenne. Mint amit kaptam Ilyenkor mi a teendö?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 17:03
 1/3 anonim válasza:
Biztos, hogy elrontottad? mert az apeh elvileg átszámolja, és ha hiba lett volna benne, akkor először értesítettek volna levélben. pénzt csak majd azután kaptál volna szerintem.
2012. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Önellenőrzést kell benyújtani. A mellékelt tájékoztatóban leírják a módját.
2012. máj. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy átszámolja. De csak akkor reklamál, ha kevesebb fizetendő adót számoltál ki, mint amennyi őszerinte neki jár. Ha saját károdra tévedtél, arról nem fog értesíteni. Marad az önellenőrzés.
2012. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!