Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Új lakcímem van, de az adóbeva...

Új lakcímem van, de az adóbevallásomon véletlenül az előző lakcím szerepel. Még sehol sem jelentettem át. Ez problémát okoz a bevallás leadásánál?

Figyelt kérdés
Mivel ideiglenesen megváltozott a lakcímem sehol sem jelentettem át, de közben beadtam az adóbevallásomat. Az érdekelne, hogy ,,észreveszik" ezt? Már letelt a 30 nap, és még nem kaptam meg az adó visszatérítésem.
2012. jún. 22. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha postázva kérted a visszajáró pénzt, azt a korábbi címedre küldték ki (egész pontosan arra, amit ott ráírtál). Ha utalással kérted, akkor ez nem befolyásolja. A 30 nap viszont nem feladástól, hanem feldolgozástól számít.
2012. jún. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Utalással kértem, úgyhogy akkor reménykedhetek még.... :-) Azt viszont nem tudtam, hogy a feldolgozás dátuma számít, azt hittem a benyújtásé. Köszi még egyszer, szép napot!
2012. jún. 22. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!