Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hol tudom letölteni az egészsé...

Hol tudom letölteni az egészségbiztosítási járulék fizetéséhez az Adatbejelentő lapot. Az APEH portálon nem sikerült semmit se találnom. Honnan tudom letölteni, illetve kitölteni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Tesóm is nemrég kereste, de csak vmi olyant talált, amit a nyomtatványkitöltő programjukkal lehet kitölteni. De ha bemész a navhoz, ott adnak, meg rögtön csekket is kapsz.
2012. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért nem találtad, mert nem egészségbiztosítási járulék, hanem egészségügyi szolgáltatási járulék a neve.

Itt a link: [link]

Előbb letöltöd az ÁNYK keretprogramot, azután a 12T1011-et, majd az aktív súgóját. (az ÁNYKt is megtalálod ezen a linken, kicsit lejjebb, mint a 12T1011 van)

Ha van ügyfélkapud, beküldheted azon keresztül.

2012. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen csak egy kicsit nehezen megy a telepítése, ha ebben is tudnál segíteni, mert a keretprogramot sikerült letöltenem, csak mindig azt írja ki, hogy telepítsem fel a nyomtatványt, amit sajnos nem tudom, hogy hogyan kell. Ha tudna valaki segíteni azt nagyon megköszönném.
2012. aug. 28. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha leírod pontosan hogy mit csináltál és milyen sorrendben, tudunk segíteni.
2012. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, most már sikerült!
2012. aug. 28. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!