Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » NAV tartozás, egészségbiztosít...

NAV tartozás, egészségbiztosítási járulék elmaradás öröklődik?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
a vagyonnal együtt a kötelezettségi is öröklődik, így ez is.
2012. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem akkor, ha már ráverték életében. Nem hiszem, hogy addig nem volt semmi, akkor ha meghalt, te megörökölted és már tiéd, akkor x idő múlva eszébe jut az navnak, hogy hé ennek volt ilyen is, gyorsan terheljük csak rá az örökösre. Viszont, ha már észrevették és ráterhelték akkor igen mindenestől öröklöd a dolgait, nem tűnik el csak úgy.
2012. okt. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És ha én semmi vagyont nem öröklök? Ugyanis egyik felmenőm már jó pár éve nem fizeti az egészségbiztosítást, ami ugye havi 6 ezer körül van. Na most én előreláthatólag semmit nem fogok örökölni, se ház se kocsi, semmi olyat ami nagyobb értéket jelentene. Akkor most fizethetek fél millió forintot vagy ki tudja mennyit a nav-nak?
2012. okt. 30. 17:55
 4/4 anonim ***** válasza:
le kell mondj az örökségről az állam javára. És akkor az állam örököl :)
2012. okt. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!