Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Honnan tudok igényelni U1...

Honnan tudok igényelni U1 (korábban E301) nyomtatványt? Angliában fogok dolgozni és úgy hallottam, hogy ott kell igényelni. Ha igen, hol pontosan, mi a neve az intézménynek angolul?

Figyelt kérdés
Lehet később is igényelni, itthonról vagy mindenképpen Angliában kell? Csak munkanélküli segély igényléséhez kell, vagy máskor is szükség lehet rá? Ha igen, még hol például? Nyugdíj?

2012. nov. 8. 20:56
 1/4 anonim válasza:
34%
Hogy akarsz felvenni munkanélküli segélyt egy olyan országban, ahol előzőleg még nem dolgoztál?
2012. nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok felvenni segélyt Angliában, csak előre gondolkodom, így arra az időszakra kell majd a papír, amikor hazajövök Angliából és itthon akarom igénybe venni a magyarországi munkaügyi központ szolgáltatásait. Mert ha jól tudom, csak akkor kapok majd munkanélküli segélyt itthon, ha ez a bizonyos papír megvan és én nem akarok akkor gondolkodni rajta, amikor aktuális lesz, így gondoltam, hogy még most megkérdezem, hogy mielőtt még kimegyek, már tudjam, hol kell beszerezni majd a jövőben, illetve mihez kellhet még a fent említetten kívül. Továbbra is várom a válaszokat! Köszi.
2012. nov. 9. 22:49
 3/4 anonim válasza:
En mar 7 eve elek kulfoldon, de meg nem hallottam errol a nyomtatvanyrol. Jo lesz utana nezni! :)
2012. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Barichello válasza:
Az U1-es nyomtatványt itthonról is el tudod intézni majd ha hazajössz,vagy kérheted Angliában is.3 hónapjuk van arra hogy kiadják de per pillanat maximum 39 hétig tart az elintézése.(5 napja még 38 hét volt.Én 2 hónapja várok rá.Kint postán is és online is kérheted.Fel kell menned és beregisztrálnod a A HMRC oldalán.
2020. jan. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!