Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan kell az adóm 1%-t egy...

Hogyan kell az adóm 1%-t egy beteg gyermekért alapítványhoz eljuttatni?

Figyelt kérdés
Hamarosan munkába állok és megfogadtam, ha sikerül elhelyezkednem akkor választok egy megbízható szervezetet, hogy én is segíthessem őket.(Több embernek kellene így gondolkodnia szerintem,de ez csak egy vélemény) Szóval ez hogyan megy? Munkáltatómnak jeleznem kell ezt a szándékomat? Vagy csak az adóbevalláskor? Tudna ebben valaki segíteni? Köszönöm!

2013. ápr. 19. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
minden évben, amikor az adóbevallásoadt készíted, van lehetőséged kitölteni egy rendelkező nyilatkozatot az adód 1%-ról.
2013. ápr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Javaslom hogy inkább saját magad segíts, helyben-helyi rászorultakon. Jó magam sosem bíztam/és bízom az adó 1%-os, na meg a segély vonalas ámításokban. Nem tudom, hogy ezek ténylegesen oda kerülnek e ahova ajánlottam.
2013. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkodtam én is már...mert az, hogy az én adóm 1%-a egy öltönyös köcsög zsebébe menjen azt már nem!! Csak az a kérdés,hogy tényleg ezt hogyan lehetne kideríteni?? Mármint a pénz oda jusson ahová kelljen...
2013. ápr. 20. 21:17
 4/4 anonim válasza:
Azt nem tudom, hogy minden adó 1% célba ér-e, de én dolgoztam egy alapítványnál. Nekünk volt rendszeresen bevételünk adó 1%-ból. Hozzánk eljutott, nem is kis összegek...
2013. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!