Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mi lehet annak az oka, hogy a...

SullaFelix89 kérdése:

Mi lehet annak az oka, hogy a NAV ÁNYK programja a T1042E nyomtatvány (alkalmi munkavállalók bejelentése) kitöltésekor nem fogadja el egy dolgozó TAJ számát? Azon kivül, hogy talán nincs jól beirva a TAJ szám lehet-e valami más a gond?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvileg és gyakorlatilag sem lehet más probléma, minthogy hibás TAJ számot akarsz neki beadni.


Egyébként ha a nyomtatványhoz tartozó u.n. Sugót is letöltötted a nyomtatvánnyal együtt, akkor kitöltés során az a képernyő jobb felső sarkában megnyitható, és ott tudod olvasni a kitöltési útmutatót.

Egyébként, ha ráadod az ellenőrzés-programot (felső sorban a pipára katt.), akkor pedig szó szerint kiírja, hogy őszerinte mi a baj. Ez alapján mindenképp javítandó, ha a megjelent szöveg előtt piros pötty van, ha kék pötty, akkor elolvasod, logikailag átgondolod, mert nem biztos, hogy lesz vele kapcsolatban tennivalód. A sárga pötty csak figyelmeztetés.

2013. jún. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy pedig nézd meg, hogy valóban a legújabb verzióval dolgozol-e, akár az Abev-Jáva alap-program, akár a bevallás-nyomtatvány esetében. Ezeket elég sűrűn szokták módosítani, és olyankor már a régi nem igazán működik.
2013. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az lesz itt tényleg akkor, hogy rossz TAJ számot kaptam meg.

Frissitem én a programot folyamatosan meg csinálom más embereknek is, de eddig csak ennél a jómadárnál volt gond.

2013. jún. 23. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!