Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Gyesen lévő kismama vagyok....

Gyesen lévő kismama vagyok. Otthon végezhető munkát kerestem. Megbízási szerződéssel akarnak foglalkoztatni. Írásba kell foglalni?

Figyelt kérdés
Babamérleg kölcsönzésére keresnek embereket. A mérleget postán küldenék a címemre, melyre ha van érdeklődő, a kölcsönzési díj 40 %-át én kapnám. Van e Nekem számlaadási kötelezettségem, vagy kell e adószámot kérnem?

2013. szept. 15. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok, de nagyon sántít nekem ez a történet. Minek akarnak feleslegesen küldözgetni meg fizetni még egy embernek, mikor ezt ők is le tudnák bonyolítani...
2013. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kell majd valami kauciot utalnod elore a merlegert..? :D
2013. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem a feltett kérdésre válaszolok, bár tudnék.

Nekem is sántít a dolog, ugyanis babamérleget simán lehet kölcsönözni bármelyik gyógyszertárban.

Valami bűzlik, de nagyon...

2013. szept. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kauciót nem kérnek előre.

Köszönöm a válaszokat és az őszinte véleményeket!

Valószínűleg felejtős lesz ez a dolog.

2013. szept. 16. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!