Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés

A kérdés

Van már belőle 2013-as?

[link]

ilyen dokumentumot keresnék, ami elvileg májusig adható le, és 2013-ra vonatkozik. a nav.gov.hu-n még nem találtam

köszönöm a segítséget

ui.: ugye az kapott 1%-os adó bevallásáról van szó

Keress kérdéseket hasonló témákban: százalék, adó, civil szervezet

2014. febr. 19. 14:01  Privát üzenet  

A válasz
12KOz lesz, nem pedig 13KOZ az idén a 2012ről számolsz be

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2014. febr. 19. 16:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy kupacban 2013 dió van.1-et kiveszünk belőle és a többit 2 részre osztjuk. Ezután kiveszünk 1 diót egy olyan kupacból, amelyben 1-nél több dió van, és 1 kupacot 2 részre...
Megvan valakinek a BURDA 2013/februári száma? Szükségem lenne belőle egy kis infóra.
A Simcity legújabb részében (2013) mit kell az olajjal csinálni, hogy pénz legyen belőle?
"A korlátozottam" van 2013 január elsejétől "A2"-lesz belőle, így 35kw-ig vezethetek 25kw helyett?
A tesco-tól kaptam 600 Ft értékű clubcard kupont amit 2013-ig lehet levásárolni. Hogyan tudom levásárolni? Vásárolok X összegért és ha ezt a kupont odaadom levonják belőle?
Ha valaki tud az segítsenm péntekem zh-m van belőle! 1. Zenittől délre delelő csillag magassága (m=-20). Álláspontunk a déli szélesség 45 fokán van. A dátum 2013.12.10 0 óra...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Adózás, könyvelés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!