Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Alkalmazotti státuszban...

Gabox01 kérdése:

Alkalmazotti státuszban érteni vélem hogy mit jelentenek a bruttó és nettó fogalmak, vállalkozói státuszban már nem annyira?

Figyelt kérdés

Egyéni vállalkozóként most megkérdezték tőlem hogy milyen nettó óradíjat szeretnék, én pedig azt válaszoltam hogy ezt a kérdést nem tudom értelmezni, mert a nettó jövedelmemet csak év végén adózás után fogom tudni kikalkulálni?


Lehet hogy nettó alatt ő csak az áfa mentes óradíjat értette? Helyes ez a megfogalmazás így?



2014. márc. 26. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is arra gondolt, hogy ha nem fizetnél adót, akkor mennyit kérnék a munkáért. tehát, valószínüleg arra célzott, hogy nem kér számlát.
2014. márc. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
up
2014. márc. 29. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!