Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Az új adótörvény-módosításnak...

Az új adótörvény-módosításnak köszönhetően 2014-től a munkáltatónak lehetősége van rá, hogy méltányolható lakásigény esetén támogassa a dolgozók korábban felvett lakáshitelének visszafizetését. Valakinek sikerült már intéznie a papír munkát?

Figyelt kérdés

Én is ezt a cafetéria módot választottam.

Milyen dokumentumokat és honnan kell beszereznem, hogy megy ennek az intézése? Esetleg van valahol egy link ahol ez pontosan (érthetően) részletesen le van írva?



2014. ápr. 15. 10:36
 1/1 Mackók válasza:
Napok óta keresek valakit aki tapasztalt ebben a munkáltatói vissza nem térítendő vagy cafateriás támogatásos dologban. Párommal most készülünk házat venni és lehetőség lenne ennek az igénybevételére, de nem értünk hozzá és nagyon szeretnénk megérteni mi merre. Nem tudom Te túl vagy már esetleg rajta, mindenesetre szeretném megkérdezni, hogy feltehetek-e pár kérdést ez ügyben?
2014. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!