Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Számlára rövidíthetem a...

Számlára rövidíthetem a tevékenység megnevezését?

Figyelt kérdés

Ez volna az:

"internetes hirdetési felület webgazda általi értékesítése"


Két kérdés.

1. Rövidíthetem, mert a számla egy sorába csak miniatűr betűkkel férne ki.


2. Minden eddigi számlán véletlen elírtam és nem "internetes hirdetési felület webgazda általi értékesítése" ,

hanem


"internetes webgazda általi értékesítés"-t


írtam.


Ez mennyire probléma?



2014. okt. 30. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Írd több sorba, semmi nem történik akkor sem.

2. Semmi nem történik, a számlára bármit írhatsz ami a tevékenységet lefedi, ha csak annyit írsz hogy szerződés szerint, az is megfelel, persze ha van a számla mögé szerződésed.

Mondjuk a 2. pontban amit írsz cska a lényeget hagytad le hogy hirdetési felület - ha van szerződésed akkor nemgáz mert abból gondolom kiderül. Ha nincs, és vissza tudod kérni a számlát akkor javítsd ki ha nem, akkor így marad.


Az egész hirdetős dolog a reklámadó miatt lehet érdekes. Sok számláról hagytad le?

2014. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


kb. 15db számláról viszont 2 éve folyamatosan.


Engem nem érint a reklámadó, ha minden igaz. Írországi székhellyel rendelkező céggel van "online" szerződésem. Nekik állítom ki a számlát.

2014. nov. 11. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!