Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Visszamenőlegesen kedvezmény?...

Visszamenőlegesen kedvezmény? Adtam be év elején egyszerűsített adóbevallást, ekkor tudtam meg hogy egy betegségem miatt kedvezményt kaphatok, de

Figyelt kérdés
de beadhattam így is, mondván majd ha kijön amit kiszámoltak bemegyek és ha addigra megszerzem az igazolást majd módosítják. Ma voltam bent, az igazolásra rá sem néztek, valami 60900ft kellett beírnom, ill létrehoznom a 43-ik sort ahova szintén ez az összeg került. Ez mi pontosan? Ennyi volt, ezután jutott eszembe hogy mi lesz a régebbi évekkel? Ugyanis nem tudtam erről a lehetőségről? Ill most hogy ez be lett írva mikortól érvényes a kedvezmény? Mennyit kapok majd vissza?

2015. máj. 18. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
5 évet önellenőrizhetsz visszamenőleg (209-2013), akkor, ha erről az időszakról van igazolásod, hogy fennállt a betegséged.
2015. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az összeg pedig havonta a mindenkori minimálbér 5%-a.
2015. máj. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkortól érvényes, amikortól orvosi igazolásod van róla.
2015. máj. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!