Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Menni idő mire megérkezik az...

Menni idő mire megérkezik az adókártyám?

Figyelt kérdés
Igényelten Postai úton adókártyát még 1-2 hete és semmi, és a postát meg a NAV-ot ismerve lehet hónapokba telhet, ezért még az is lenne a kérdésem, hogy Budapesten melyik NAV irodában (cím is jó lenne mellé) lehet nem Budapesti (Gyömrői) lakosként adókártyát igényelni személyesen mert halottam úgy 5 perc,valamint ha személyesen igénylem letudom-e valahogy mondani a postait?

2015. júl. 6. 15:12
 1/2 anonim válasza:

Ne agódj nem fogják elkapkodni! Nekem is majdnem 1 év késéssel küldték ki! Majdnem havi szinten voltam bent hogy mégis mi van miért nem küldik de ők alapanyag hiányra hivatkoztak legyek türelemmel!

Én meg visszakérdeztem hogy maguk is ilyen türelmesek lennének ha alapanyag híján nem tudom befizetni az adómat?! :D

2016. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
5 perc alatt kapsz egy A4-es lapot ami igazolja az adószámod. De ahol kell azt mutogathatod a kártya helyett amíg az meg nem érkezik.
2017. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!