Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Egyszerűsített munkaszerződés...

Egyszerűsített munkaszerződés 2 nap bejelentve (alkalmi munkavállalás) felmondás?

Figyelt kérdés

Egy munkaerő kölcsönző által mára és holnapra le lettem jelentve a nav felé. Holnap viszont nem tudok menni.

Ilyen esetben bajom lehet abból, ha nem jelenek meg?

Felmondást kellene írnom? Vagy mi a teendő?



2016. márc. 1. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Felmondást?

Nincs munkaviszonyod!

2016. márc. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egy olyan illető lesz ott holnap, aki régebben folyton bántott engem suliban. Ma barátnője volt ott, ahogy láttam nem változtak semmit. Van most éppen elég bajom. Ha lehet nem várom meg a beszólásokat vagy megaláztatást.
2016. márc. 2. 00:05
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűsített foglalkoztatásnál nincs felmondás!

De ha le lettél előre jelentve, akkor illik időben jelezni, hogy nem tudsz menni, mivel nekik is van kötelező "kijelentési" idő erre. Ha nem teszik meg időben, akkor hiába nem jelentél meg, a közterhet be kell fizetniük utánad teljesen feleslegesen!

2016. márc. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!