Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Windows 7 ÁNYK (NAV nyomtatván...

Windows 7 ÁNYK (NAV nyomtatványkitöltő) probléma!?

Figyelt kérdés
A problémám a következő ki kell töltenem egy nyomtatványt és leadnom a NAV-hoz de nem értem miért nem lehet pdf letölteni az oldalról. Megtaláltam a nyomtatványt t1011 azt le is töltöttem NAV_16t1011.jnlp formában utána letöltöttem az Általános Nyomtatványkitöltő (ÁNYK) is és az meg abevjava_install.jnlp formátumban van, hogy fenébe lehet ezeket megnyitni/telepíteni? mi kell hozzá?

2016. júl. 7. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Pont fordítva kellett volna:

- először az ANYK-AbevJawa-t

- utána a nyomtatványt, és annak sugóját, mert akkor azt már belepakolja az ANYK-ba, ahol dolgozni tudsz vele.


Tehát ha most fent van már az ANYK-...d, akkor ismét töltsd le a t1011-t, és belepakolja a keretprogramba.

Ne feledd el letölteni a t1011-nek az "Aktív sugó"-ját is, azt a nyomtatvány jobb felső sarkában fogod utána megtalálni, a kitöltési utmutató lesz benne!

2016. júl. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!