Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogyan adózhatnék? (Adsense)

Hogyan adózhatnék? (Adsense)

Figyelt kérdés
Van egy elég látogatott weboldalam. Adsense hirdetésekkel kb. napi 2000-2500 Ft-ot keresek. Én, ha tehetném adóznék belőle, de jelenleg 15 éves vagyok, így nem folytathatok semmilyen ilyen tevékenységet.Vagy esetleg hetes adószámot igényelhetek?Szüleimet nem tudom megkérni, hogy igényeljenek ilyen adószámot, mivel ők sem igazán értenek az adózáshoz.Plusz adóbevallásban sem tudom, hogy lehet az ilyet feltüntetni.Adózás nélkül nem merem levenni a pénzt.Mit tegyek?

2016. szept. 3. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
sehogy, és tartsd is titokban, mert 18 alatt még az adsensbe se regisztrálhattál volna!
2016. szept. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vedd le nyugodtan a pénzt, ez nagy valószínűség szerint nem az az összeg, amit a bank pénzmosás, adócsalás gyanújával jelentene a hatóságoknak. Az adóhivatal pedig nem kér adatokat találomra magánszemélyek számláiról.

Viszont ismerőseid előtt tartsd titokban ezt a bevételi forrást, mert valaki még megirigyelhet és felnyomhat.

2016. szept. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az adsense a szüleim nevén van. Itt a levétel lenne a lényeg. Nem szeretném, hogy 20ezer miatt kopogtasson a NAV.
2016. szept. 4. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:
nem fog
2016. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!