Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Magyarorszagon szeretnem...

Magyarorszagon szeretnem lecserelni a 9 szemelyes automat egy szalonos uj autora. Hogyan tudom megvasarolni az autot AFA megfizetese vagy esetleg TELJES koru visszaigenylese mellett? Az autot szemelyszallitasra, de nem taxizasra hasznalnam.

Figyelt kérdés
2016. szept. 15. 05:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak, ha cégként veszed meg, akkor tudsz ÁFA-t visszaigényelni.
2016. szept. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

'Hogyan tudom megvasarolni az autot AFA megfizetese vagy esetleg TELJES koru visszaigenylese mellett?'


Maganszemelykent konkretan sehogy. Nem is ertem, hogyan gondoltad...

2016. szept. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát pl. úgy, hogy utána kiviszi tartósan külföldre.
2016. szept. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valahol akkor is kell Áfát fizetnie. Ha az ittenit nem fizeti, akkor kint kell. És akkor meg már vehetné külföldön is, ahol alapból olcsóbbak az autók meg kevesebb az Áfa.
2016. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. MIndenkeppen en vagyok a hibas, mert nem normalisan tettem fel a kerdest. Az uj 9 szemelyes autot Kp ra mint ceg szeretnem megvasarolni. Vagy esetleg a kulfoldi cegem..es ugy kivinni az orszagbol....
2016. szept. 16. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!