Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Gond van a számláimmal, a...

Gond van a számláimmal, a vállalkozás szüneteltetése utánra is írtam. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Hülye voltam, kicsit belemerültem és az utánra is kiállítottam számlát mikor már nem üzemelt a vállalkozás.


Tehát májustól már szünetelt, de a saját számlámra érkezett pénz és ismerőstök kölcsön, fel sem tűnt és csak leszámláztam, nálam van minden példány, ilyenkor mi a teenedő? áthúzzam hogy rontott? Nem fognak utána nézni hogy én barom kiállítottam utólagosan is, igaz rontottan? Nagyon ideges vagyok, segítsetek mi a teendő ilyenkor? A könyvelőt még nem tudtam elérni szabadságon van.



2017. jan. 16. 06:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Le lehet sztornózni, de szerintem várd meg a könyvelődet és beszélj vele.
2017. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!