Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Kaptam a Navtól levelet és az...

Kaptam a Navtól levelet és az áll benne hogy dolgoztam x embernél (vendéglátó helyen) és ezzel kerestem Bruttó 55ezer forintot holott a betanulási idő alatt "elköszöntünk "egymástól. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
1.nap betanulás végén aláírtam a szerződést de uutána elég undorítóan bántak velem azt mondták megloptam őket 10.000Ftal meg ilyenek holott sehol semmi örültem hogy diákként találtam egy munkát és annyira összevesztünk amiért szabadnap nem voltam hajlandó füttyszóra bemenni hogy mondta hogy ne írjam alá a felmondási papírt.De valamilyen módon vezetniük kellett hogy "dolgoztam" ott.

2017. márc. 31. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Most akkor kerestél 55 ezret ott, vagy sem?

Valamire alapozta a NAV azt, amit leírt...


A dolgozó a bérét általában átveszi valamilyen módon. Vagy aláírja a bérlapon, hogy átvette, vagy a bankszámláján jelenik meg, hogy kifizették.


Történt ilyesmi? A betanulási napra is jár bérezés, tehát valamit csak kerestél ott.

2017. ápr. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kijelentették hogy a betanulási idő alatt nem jár fizetés amit megis írtam .gondolom aláhamisították az aláírásom hogy átvettem a fizetést mivel nem írhattam alá a fwlmonndási papírt nem véletlenül.
2017. ápr. 1. 19:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi:megis értek*
2017. ápr. 1. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem jár a betanulási idő alatt fizetés. Mi volt a szerződésedben, mit írtál alá? Mondjuk igazából teendőd nincs - illetve visszamehetsz a céghez, hogy elfelejtették odaadni a pénzed, de őszintén szólva a franc se tudja, ér e annyit a sok utánajárás (mert valszeg nem véletlenül felejtettél el....)
2017. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt a pénzt valaki lenyúlta...


Ha Te úgy akarod, akkor ebből akár nagy gondja is lehet valakinek. Annak, aki aláhamisította az aláírásodat.

Ez ugyanis okirat hamisítás...

2017. ápr. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!