Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miért nem tudom feltölteni az...

Kalahári kérdése:

Miért nem tudom feltölteni az elkészített adóbevallásomat ügyfélkapun?

Figyelt kérdés
Az egyetlen ikon, amit az adóbevallás kitöltő programja felajánl: 'Ügyfélkapu dokumentum feltöltéséhez belépés - magyarország.hu' Be is lépek szépen, ahol a dokumentumfeltöltés menüt kapom. De itt ezt a formátumot képtelenség feltölteni. Miért?

2017. máj. 22. 01:39
 1/4 anonim ***** válasza:
bővebben?
2017. máj. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne lépj be. Ànyk-ból küldd oszt csókolom. Biztos valami pdf-et próbálsz tölteni...
2017. máj. 22. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Remélem még időbe írok, éjfélig még beér :)


Az ányk-ba a kitöltött bevallást mentsd el (a piros sarkú floppy lemezt, a zöld a megnyitás), majd Kapcsolat az Ügyfélkapuval --> fájl megjelölése elektronikus beküldésre (le generálja a küldendő kontroll fájlt, és kapsz egy üzenetet róla), majd újra kapcs.az ügyfélkapuval, és nyomtatvány közvetlen beküldése, és a kijövő ablakba beírod a belépési neved, jelszavad, és kész el is küldi. Ezután a nyugtát várd az ügyfélkapu tárhelyedre, e-mailedre

2017. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden választ! Pdf- formátumhoz már csak végső kétségbeesésemben fordultam, így papír alapon be tudtam adni az adóbevallásomat. Az ÁNYK program, amit használtam egyáltalán nem ajánlott fel olyan opciót, hogy "fájl megjelölése elektronikus beküldésre". Tudom, mert évek óta használom ezt a programot,és volt is mindig ilyen menüpont, nem is volt probléma! Most meg, a kis floppy-jelek után (asszem) egy kulcsszerű ikon):'Ügyfélkapu dokumentum feltöltéséhez belépés - magyarország.hu' Elnavigált az Ügyfélkapura, dokumentumfeltöltés menü -> tallózás ->kitöltött dokumentum csatolás, majd mikor az ember azt hiszi, célegyenesben van,az 'elküld' gomb tök süket. Tuti, hogy a program nem okés, amit letöltöttem. Pedig volt Java-frissítés, ÁNYK-frissítés... Már csak elvi a kérdésem, de piszkál, jó lenne tudni, mi volt gáz...
2017. máj. 23. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!