Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » T1011-es nyomtatvány kitöltése?

T1011-es nyomtatvány kitöltése?

Figyelt kérdés

szóval már kitöltögettem mindent amit tudtam de olyan zavaros mert nem mutatja hogy mit kötelező kitölteni és mit nem szóval

az első részben gondolom az a rész nem kell hogy "az adóhatósági értesités alapján javitani kivánt adatlap iktatószáma"

a második részben az adószám nem tiszta nekem, egy igazolványomon,iratomon sincs ilyen, akkor nekem olyan nincs? az azonositó jelet beirtam

tb azonositó jelet is beirtam

a 4részbe pedig beirtam hogy HU Magyarország, akkor a többi sem kell igaz?


2017. máj. 23. 20:40
 1/6 A kérdező kommentje:

és a legutolsó részt ki kell pipáljam? "alulirott nyilatkozom arról hogy más EGT államban külföldön fennáló biztositási jogviszonnyal nem rendelekezem. Magyarország által kötött nemzetközi egyezmény hatálya alatt nem állok illetve nemzetközi szervezet biztonsági rendszerében létrejött biztositásom nincs."

csak mert az abban a részben van amihez oda van irva hogy "nem magyar állampolgár által csatolt okirat " vagy mi a franc, olyan zavaros ez az egész, legalább valami kis bizbaszt tehettek volna oda hogy mi van

2017. máj. 23. 20:44
 2/6 A kérdező kommentje:
feladom... ha bemegyek a Navhoz, ott segitenek a kitöltésben?
2017. máj. 23. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:

1./ Miért kell kitöltened? (megszűnt a munkaviszony, külföldön dolgozol, GYES-ellátást kapsz stb.)


2./ Kijelentkezel a járulék fizetése alól, vagy bejelentkezel alá?


3./ Most miből élsz? (kapsz valamilyen ellátást?)

2017. máj. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha bemegyek a Navhoz, ott segitenek a kitöltésben?
2017. máj. 24. 08:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Átlagembernek nincs adószáma, azt hagyd ki. Annak van, aki kiváltja külön mert pl lakást ad ki vagy ilyesmi.

Igen, ha bemész a NAV-hoz, segítenek. De én spec töltöttem ki ilyet, és semmi extra nem volt benne.

2017. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen csak ott a második oldalon is belezavarodtam, mert kidobta hogy ezt nem is kell kitöltenem meg stb szóval inkább bemegyek (idő van bőven) minthogy elcsesszek valamit

köszi a válaszokat

2017. máj. 24. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!