Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Adóvisszatérítést mikor...

Adóvisszatérítést mikor utalja a NAV?

Figyelt kérdés
Cég csinálta az adóvisszatérítésemet. Tuti nem nyúlják le,nagyon nagy nemzetközi gyár,eddig senkitől se nyúlták le. Már két hónapja volt a papírok leadási határideje,mármint a gyárba HR-en kellett leadni. Viszont még mindig nem jött meg a pénz. Tudom,hogy a HR se kapkodja el,de van valami határidő,amíg legkésőbb meg kell érkeznie. Nem a leadástól számított 30 napra gondolok. Tavaly személyesen adtam le márciusba a NAV-nál a papírokat,akkor is csak május végén jött meg.
2017. máj. 30. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Május 22 volt a leadás határideje, és beérkezéstől számított 30 nap múlva utal a NAV. Szóval az a kérdés, mikor küldte be a cég a bevallásokat. Biztosan benne volt, hogy jár vissza, igaz?
2017. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,már a papírt is megkaptam róla.
2017. máj. 30. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor már tényleg csak azt kellene megtudnod, a cég mikor küldte be a bevallásokat.
2017. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

ha van ügyfélkapud (személyesen bármely kormányablakban email cím megadása mellett nyithatsz) belépsz és az eBev szolgáltatások címszó alatt beadott bevallások állapot lekérdezésben megnézed, hogy mikor adták le és a feldolgozva szerepel (onnan 30 nap) vagy kiértesítve szerepel, azaz valamilyen hiba, eltérés, stb. miatt válaszra várnak.

Üdv

Éva adótanácsadó

2017. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!