Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » 17T1041 nyomtatvány 13....

17T1041 nyomtatvány 13. pótlapját munkavállaló is igényelheti vagy csak a munkáltató kérheti ki?

Figyelt kérdés
Mennyi idő mire ezt kiadják? Arról kellene az igazolás, hogy valóban be vagyok jelentve a munkahelyemen.
2017. júl. 21. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kérheti ki senki, a munkáltató beadja, slussz.

Nyiss ügyfélkaput, aztán látod a biztosítotti bejelentésedet meg a járulékadataidat.

2017. júl. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem igazolnom kell egy helyre, hogy be vagyok bejelentve. És ezt a nyomtatványt kérik.
2017. júl. 21. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Jogosan sehol nem kérhetik ezt. Ezt a nyomtatványt a munkáltató adja be, mielőtt munkába állsz. Ez maga a bejelentés, amit oly sokszor hangoztatnak. De magához a nyomtatványhoz nincs hozzáférésed még neked sem, nemhogy egy harmadik személynek.
2017. júl. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes. Köszi a választ.
2017. júl. 21. 18:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Aki ezt kéri Tőled, az nem tudja, hogy mi a dolga, nem való oda, ahol éppen van...


Ha kell egy igazolás, hogy be vagy jelentve, akkor elméletileg a munkáltató szokott adni arról papírt, hogy milyen adataidat jelentette be a NAV-hoz, amikor elkezdtél dolgozni.

2017. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊 Ma utána járok
2017. júl. 24. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!