Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » ÁNYK azonosítás nem léptet...

ÁNYK azonosítás nem léptet be, hanem homokórázik miért? [KÉP]

Figyelt kérdés

Ügyfélkapus beléptetését lecserélték a legfrissebb v2.80


Miért?


[link]


Hihetetlen hogy azért nem tudok beküldeni bevallást mert pistike megint félreheggesztette ezt a mocskos ganéj ÁNYK szoftvert.



#ügyfélkapu #NAV #ÁNYK #nyomorék programozó pistike
2018. jan. 10. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Az új rendszer elég gázos. Ráadásul közeleg a 1708-as bevallások beadási határideje. Ilyenkor amúgy is nehezebb.
2018. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, nemrég panaszkodott a könyvelőm is, hogy nem tudja beküldeni az ÁFA bevallásokat.
2018. jan. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert alul van méretezve a szerver kapacitása, így aztán szív mindenki, aki használni kényszerül. Türelem és sok próbálkozás kell hozzá...
2018. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy ma kimentek a levelek a magánszemélyeknek az adóbevallással kapcsolatosan, szvsz sokan most nyitják ezt meg, és ezt nem bírja a szerver...
2018. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
milyen könyvelő küld áfát 10-én?
2018. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet nem bevallás, mert nem rólam volt szó, csak telefonon beszéltünk, s valami ÁFÁ-t emlegetett meg ügyfélkapun nem tud belépni (az ÁFA szót tutira hallottam :-) )
2018. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megoldódott, beengedett.Köszönöm.
2018. jan. 11. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!