Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A munkáltatóm mennyi szabadság...

A munkáltatóm mennyi szabadságot adhat ki egy hónapra, úgy hogy nem is kérek szabadságot?

Figyelt kérdés

Egészségügyben dolgozom. A mai napon megkaptam a februári beosztásomat, amire be van írva nekem 5 nap szabadság, úgy hogy nem is kértem. Januárban is kaptam 5 nap szabadságot.

A másik probléma pedig az, hogy az 5 nap szabadság nem folyamatos. Pl. Február 1-én megyek éjszakára, február 2.-ára van írva szabadság. Pedig másodika reggel 6:00-ig én dolgozom. A másik szabadság, hogy 5. nappal, 6. szabadság, 7. nappal. Még csak az év elején járunk, és az összes szabadságom 24 nap, amiből 10 napot 2 hónap alatt kiadott? Mennyire jogos ez? Vagy kihez tudnák ezzel fordulni?



2018. jan. 15. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megteheti. A szabadágot nem te veszed ki, hanem ő adja ki. Azt hiszem, évi 7 nap az, amiről te rendelkezel a törvény szerint (persze a munkáltató elérhet ettől a te javadra), de az összes többit beoszthatja úgy, ahogy neki tetszik. Apukám munkahelyßen pl március végéig kötelező kivenni 10 napot, mert tavasztól őszg több a meló.

Szóval nem tudsz reklamálni, megteheti a munkáltató.

2018. jan. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Így van, jól írja az első, a szabadságból összesen 7 nap az, amivel Te rendelkezhetsz - a többit a munkáltató adja ki.


"•A szabadságot a munkáltató adja ki, és tartja nyilván.

•A munkáltató évente 7 munkanap szabadságot – a munkaviszony első három hónapját kivéve – legfeljebb két részletben a munkavállaló kérésének megfelelő időpontban köteles kiadni. A munkavállalónak erre vonatkozó igényét legalább 15 nappal a szabadság kezdete előtt be kell jelentenie.

•A szabadságot – eltérő megállapodás hiányában – úgy kell kiadni, hogy a munkavállaló naptári évenként egy alkalommal, legalább 14 egybefüggő napra mentesüljön a munkavégzési és rendelkezésre állási kötelezettsége alól.

A szabadság kiadásának időpontját a munkavállalóval legkésőbb a szabadság kezdete előtt 15 nappal közölni kell.

•A szabadságot – a munkaviszony megszűnésének esetét kivéve – megváltani nem lehet!

•A szabadságot esedékességének évében kell kiadni.

•A szabadságot a munkaidő-beosztás szerinti munkanapokra kell kiadni."

2018. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy ő rendelkezik róla. De az is jogos, hogy úgymond az alvó napomra, amikor éjszakából megyek haza, hogy arra a napra ráír szabadságot. Ami nem is szabadság, mert abból a napból én már 6 órát dolgozom.
2018. jan. 15. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Jogos, hiszen annyival kevesebbet dolgozol. Szabadnapként is kiadhatná, csak akkor helyette máskor dolgoznál.
2018. jan. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt simán megteheti a munkáltató. Egyébként ahol én dolgozom ott a munkáltatóm megmondta nekem kerek perec és minden év elején kezdéskor is elmondja hogy ő dönt 10 napról szabadságok terén, nyáron egy hetet mindenkinek ki kell vennie ha akarja ha nem. Persze erről május végén mindenkivel egyeztet hogy ki mikor venné igénybe például nyaralás miatt. Meg persze a maradék 5 napot azt a karácsony és Szilveszter közötti időszakra tartogatja ami 3 nap, plusz kettő nap karácsony előtt ha munkanapra esik, ha nem akkor év közben valamikor kiadja ha nincs úgy munka. Mivel mi szolgáltató cégnél dolgozunk ahol csak karácsonyi időszakban állunk le, így a főnököm megmondta mindenkinek hogy ő 10 nappal rendelkezik, a többi rá eső részével, meg azzal amivel mi rendelkezhetünk azt ránk bízza mikor vesszük ki, annyit kért hogy előtte 2-3 nappal ezt feltétlenül jelezzük!
2018. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!