Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mennyi adót kell fizetnem?

Neveed kérdése:

Mennyi adót kell fizetnem?

Figyelt kérdés
1 eve dolgozok (nem magyar)internetes oldalon havi 90ezer ft ert es most tudtam meg hogy ezutan is adozni kell... mennyi penz menne le belőle kb? Mi tortenne ha tovabbra se fizetem erre rájöhetnek egyaltalan valahogy? Igy se tudok megelni rendesen honap vegen mar nem a sajat penzemet költöm, egyszeruen nem tudnek kifizetni 20ezer ft adot.munkat nem adnak de adot fizessek hmm utalom ezt az orszagot ha tehetnem reg ki koltoztem volna...

2018. jan. 16. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
20ezer? Szerintem max ezer forint az adó 90ezer forint esetében
2018. jan. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát azt meg hogy észreveszik e nemtudom De ismerek olyat akinek 4szer több a keresete és 6 éve nem adózik...
2018. jan. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30% minimum az adó.
2018. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Abból a 90ből úgy -35 lemenne.Én ha fizettem volna adót amikor havi 80 ér dolgoztam egy híd alatt kötöttem volna ki. Nálad is hasonló lehet a helyzet, hagyd amíg nem lesz normális melód ,gondolom ez csak átmeneti dolog ,na meg úgyis csak stadionokra költenék a pénzed ahelyett ,hogy az egészségügyre költenének kórházakra mert egy vicc ami pl. egy sürgősségin folyik , fél napot várnak az emberek mire sorra kerülnek... :( nyugodtan át nevezhetnék lassúságira. :) Na mindegy bele se menjünk ebbe. Sok szerencsét a továbbiakban! :-)
2018. jan. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!