Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » A munkahelyemen már hónapokkal...

A munkahelyemen már hónapokkal ezelőtt leadtam az 1+1% rendelkező nyilatkozatot, de az Ügyfélkepuk keresztül nem látszik, azt írja kitöltetlken. Miért és mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha most beírom újra, akkor melyik lesz érvényes? Sajnos már elfelejtettem régen kinek adtam az 1%-ot.

2018. máj. 19. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Idén elvileg már nincsen munkáltatói adóbevallás. Töltsd ki az ügyfélkapun. Ha ott nem látod, az azt jelenti, hogy nincs.
2018. máj. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de a munkahelyem elküldte


másrészt akkor is kérdés, ha mondjuk levélen feladom, de eközben Ügyfélkapunk is kitöltöm, akkor melyiket fogják elfogadni? Az egyik fölülírja a másikat, vagy érvényteleníti?

2018. máj. 19. 20:19
 3/4 belapus ***** válasza:

Ha leadtad és elküldték, akkor NEM kell az Ügyfélkapun is kitöltened.

Ez az szja-ra is vonatkozik.Ha másmilyen módon eljuttattad a NAV-nak, azt veszik figyelembe, nem az általuk kitöltöttet.

2018. máj. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem ezt kérdezte, tehát mégegszer


ha eljuttatom valahogyan, de egyúttal én magam is kitöltöm az Ügyfélkapun keresztül úgy, hogy közben a másik még nem érkezett meg a postán nekik, vagy még nem vitték be a rendszerbe, akkor melyik lesz az érvényes, felülíródik, amikor megérkezik, vagy figyelmen kívül hagyják, avgy összefésülik, vagy érvénytelenedik még az első is miatta?

2018. máj. 21. 01:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!