Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » SMS-ben kértem az adóbevalláso...

SMS-ben kértem az adóbevallásom elkészítését, amire kaptam egy választ, hogy az Ügyfélkapun keresztül elérhetem. Az ügyfélkapu jelszavam lejárt, akkor nem érvényes a bevallásom? Vagy pedig ők megcsinálták és kész?

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
De igen érvényes, ha nem validálod, akkor is, csak így ellenőrizetlenül. Ha eltérés van, akkor gebasz lesz, ha kapsz egy adóellenőrzést. Kb 2 kattintás lett volna, ha nem ma jut eszedbe...
2018. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az első írta.


Jelszó: kétszer is küldenek emailben értesítést, hogy le fog járni a jelszavad: érdemes odafigyelni erre és megváltoztatni, mert sok minden sokkal könnyebben intézhető, ha van Ügyfélkapu hozzáférésed (erkölcsi igénylése, adóbevallás ellenőrzése, stb)

Amúgy tudom, hogy hajlamos az ember az ilyenekre nem odafigyelni - én is az utolsó pillanatban változtattam meg a jelszavamat.

Most majd be kell menned egy okmányirodába és ott azonosítani magad - így kaphatsz majd új jelszót.

2018. máj. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!