Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Miért nem kezdi el a vámkezelé...

Miért nem kezdi el a vámkezelést a Magyar Posta? Az e-bayről rendelt termékem hetek óta ott vesztegel.

Figyelt kérdés
Már minden szükséges nyomtatványt elküldtem nekik bescannelve, minden tranzakciós bizonylatot mely a paypal vagy ebayen megtalálható is el lett küldve. Május első hetében kaptam meg az SMS-t, hogy el lehet kezdeni a vámkezelést, ehhez képest még most sem történt semmi. Az elektronikus leveleimre kb. két hétig jött válasz, most már teljesen figyelmen kívül hagynak, az ügyfélszolgálat csak annyit tudott mondani, hogy nehézségek vannak a vámkezelés területén, nem kifejezetten az én csomagommal. Ennek viszont már nem akarok hinni, ugyanis van egy olyan szabály, miszerint ha 7 napig nem történik meg a vámkezelés, automatikusan visszaküldik a csomagot. Ezzel mégjobban megszivatva mindenkit.

2018. máj. 30. 11:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!