Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Upwork.com-on elvégzett munka...

Shaele kérdése:

Upwork.com-on elvégzett munka után kinek kell kiállítani számlát?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Láttam már 2 hasonló kérdést itt, de sajnos erre a kérdésre sose jött publikus válasz így szeretném megkérdezni hátha valakinek mostanra már van tapasztalata:


Upwork.com-ról vállalok el megbízásokat és mostanra lenne rajta leemelhető mennyiségű jövedelem. KATA-s vállalkozó vagyok, VIES EU szerinti adószámmal (vagyis ez még most lett megigényelve, de 2018.06.10-re már elvileg lesz is), a kérdésem az lenne, hogy kell-e E-számlát kiállítani majd a bankszámlára beérkezett jövedelem után, vagy elegendő az amit az Upwork automatikusan kiállít?


Ha kell saját számla, azt kinek állítjuk ki? A fizetést te az Upwork-ről kapnád ha jól értem, így elvileg az Upwork felé állítod ki a számlát? Vagy a megbízónak?


Köszönöm a megtisztelő figyelmet!



2018. jún. 6. 14:27
 1/1 anonim ***** válasza:
A megbízónak állítod ki.
2018. jún. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!