Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Könyvelés csak saját névre...

Könyvelés csak saját névre szóló programmal lehet, vagy más nevére szólóval is?

Figyelt kérdés
2015-ben szüntettük meg könyvelő kft-nket. A Kft.nek volt programja. Én utána fizettem a frissítéseket, mert a családon belül folytattam a könyvelést. Nemsokára el szeretném indítani egyéni vállalkozásomat könyvelőként, használhatom a régi programot, vagy újra meg kell vennem? Irtam a NAV-nak ezügyben, de azt irták nem hozzájuk tartozik... Ugyanazt a programot használnám tovább, csak ha más nevet akarok újra meg kell vennem, ha viszont csak a frissitéseket az jóval olcsóbb lenne. Feleslegesen nem szeretnék százezreket költeni, csak nem tudom kihez forduljak..

2018. jún. 26. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondjuk ilyen tájékozatlan könyvelő kevés van...
2018. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A KFT végelszámolása, felszámolása vagy eladása folyamán gondolom valamit csak csináltatok a tárgyi eszközökkel meg az immateriális javakkal. Ezt nektek kell tudni, főleg, hogy könyvelő iroda voltatok.
2018. júl. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!