Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Elhagytam az iratimat, (személ...

Elhagytam az iratimat, (személyigazolvány stb. ) ha bejelentem a rendőrségen ingyen megcsinálják az újakat?

Figyelt kérdés

2018. júl. 11. 08:46
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Neked tényleg ez a legfontosabb? Először a rendőrségre kellett volna menned, hogy az irataiddal való visszaélést megakadályozd.
2018. júl. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ez a legfontosabb ... A szüleim kicsinalnak ha vagyonokat kell kiadniuk.
2018. júl. 11. 09:25
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
A legtöbb okmány kiállítása ingyenes, vagy nagyon olcsó, nem kell itt vagyonokra gondolni.
2018. júl. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Van, amit igen, van amit nem. Pl. a személyidet ki fogják cserélni ingyen ha ellopták, de pl. bankkártyát nem.


Viszont nem e miatt kéne elsődlegesen aggódnod, akkor milyen zabosak lesznek a szüleid, ha mondjuk visszaélnek az irataiddal. Ha elmúltál 18 pl. vesznek egy mobilszolgáltatónál a nevedre részletre egy 300e forintos IPHONE-t. Vagy előfizetnek neten dolgokra. Vagy fizetnek a kártyáddal ha az is elveszett. És a lista azért még elég hosszú...

2018. júl. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

A kérdezőnek nem ellopták az iratait, hanem elhagyta. Két külön fogalom, tehát ha elhagyta, és nem ellopták, nem lesz ingyen.

Viszont ha hazudik egyet a rendőrségen, hogy ellopták..., akkor lehet, hogy ingyen állítják ki újra. :)

2018. júl. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Nekem mikor a rosszarcú árús románok kiloptak bepakolás kozben a kocsiból a tesco parkolójában. 3 helyen is bejelentést tettem. Az egyik a rendőrség altal megadott okmányirodai 0-24-es telefonszámon. Mind a két szerv vagy hivatal mást mondott. Bementem és pénzért csináltattam újat és volt benne egy forgalmi is. Nem hazudok 20 percen belül megvoltak az ideiglenes okmányaim egy új forgalmi is. Kormanyablak az egyetlen jó dolog az elmúlt 8 évből.
2018. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!