Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Mivan olyankor? Ha!? Lehetsege...

Mivan olyankor? Ha!? Lehetseges ez így?

Figyelt kérdés

Junius 27.en mentem megadni a banszamlaszamom a navhoz. (Mert az hianyzott amikor beadtam) (ez elso evem adozokent.)



Ma van a 30.-ik napja, ha nem szamolom bele azt a napot amikor elfogadtam. (Mert akkor mar 31)


Lehetseges az, hogy ma sem kapom meg elhuzzak hetfoig? (De az mar 33.ik vagy 34.-ik nap lenne)!


Koszonom, ha valaki segít



2018. júl. 27. 07:36
 1/3 A kérdező kommentje:
*vagyis bocsanat ez 30.-ik napja ha nem szamolom bele azt a napot amikor modositottuk, vagyis a szamlaszamot hozzadtam
2018. júl. 27. 07:38
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdés számomra értelmezhetetlen. De a válaszolók számából ítélve, másnak is. :)


Mi van a bankszámlaszámoddal? Miért "kellett" megadnod? És ha meg is adtad, miért kell várni és mire?


"Mert az hianyzott amikor beadtam"

Mit adtál be, amihez ez hiányzott?

2018. júl. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
"vagyis bocsánat", szóval miről is van szó?
2018. júl. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!